Закарпатці – не худоба: у оздоровчий комплекс Закарпаття навідалися ТЦК

Фото ілюстративне

Після відвідань ТЦК Термальних вод Косино, власники комплексу звернулися до правоохоронних органів, адже стверджують, що з літніми людьми , жінками та дітьми представники ТЦК поводилися як з худобою

Так, 07 грудня 2023 року о 12 год. 30 хв. київського часу, декілька десятків невідомих осіб у балаклавах та у військовій формі з автоматами, увірвались на територію Комплексу «Термальні води Косино», йдеться на офіційній сторінці комплексу.

Погрожуючи автоматами жінкам – працівницям комплексу, без жодних документів увірвались на приватну територію. Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун і процедурних кабінетів всіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку. У відповідь на прохання директора комплексу пред’явити посвідчення та відповідні документи до нього було застосовано фізичну силу.

йдеться в дописію

Повідомляється, що організовував цю акцію, та був особисто присутній очільник Закарпатського ОТЦК Савчук Андрій та очільник Ужгородського РТЦК Тищук Ігор, який наніс тілесні ушкодження адвокату комплексу, і відібрав мобільний телефон коли він здійснював відеофіксацію цього беззаконня.

По даним фактам було подано відповідні заяви до органів внутрішніх справ. Всі вищевказані дії підтверджуються фото і відео матеріалами.

Ці події відбувались за мовчазної згоди 3-х патрульних екіпажів у складі 10 поліціянтів під керівництвом заступника начальника відділу превенції поліції міста Ужгорода – Олександра Остапенко.

Представники поліції замість того, щоб захищати права громадян, брали участь у цьому беззаконню.

В цей час, на території комплексу, із загальної кількості відвідувачів було не більше 20% чоловіків, а всі інші це були люди похилого віку, діти і жінки, частина чоловіків та синів яких, у цей момент по справжньому у лавах ЗСУ захищають нашу державу на фронті.

Жодних повісток, так званим «Мажорам», на яких сьогодні оголошено полювання, вручено не було, оскільки і самих «Мажорів» не було, а лише перелякані жінки, діти та особи похилого віку, що проходили оздоровлення в комплексі. При цьому, без жодних пояснень та без вручення повісток, озброєні люди у балаклавах спакували у свій автобус двох працівників Комплексу та вивезли їх у невідомому напрямку.

повідомляють на сторінці Косино.

Як відомо з джерел ЗМІ, днями аналогічні безпрецедентні акції від ТЦК прокотились найбільшими районами Закарпатської області. Зокрема з рейдами навідались в санаторії та спортивні заклади Ужгородського, Хустського, Мукачівського, Свалявського та Берегівського районів.

У всіх випадках відстежується хамська, брутальна та зневажлива поведінка до громадян України, як до чоловіків, та і до жінок та дітей.

Обурює те, що під приводом загальної мобілізації, репресивними та ОРКівськими методами заганяють людей, як худобу у АВТОЗАКИ, грубо порушуючи принцип верховенства права і закону в усіх сферах громадського життя, що закріплено в статтях 21, 22, 27, 28, 29 Конституції України та статтях 5, 8, 17 Європейської конвенції з прав людини, основоположним принципом яких є особиста недоторканість людини та її приватної власності. Закликаємо всю бізнес спільноту області, яка зіштовхується з такими випадками, не замовчувати, а повідомляти у поліцію, засоби масової інформації та соцмережі. ЗАКАРПАТЦІ – НЕ ХУДОБА!!! НЕ ДОЗВОЛИМО ТАКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО СЕБЕ!!!

зазначають у дописі.

Також повідомляється, що за фактами вищевказаних діянь відповідні заяви та докази було скеровано в поліцію, СБУ, ДБР та зареєстровано кримінальні провадження в Єдиному державному реєстрі кримінальних правопорушень за статтями перевищення службових повноважень, нанесення тілесних ушкоджень та викрадення людей.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*