Залучення іноземних інвестицій для відновлення України

Фото: Kapital.kz

11 жовтня, під час робочої поїздки до США, Міністр фінансів України Сергій Марченко зустрівся з Керуючим директором Міжнародної фінансової корпорації Махтарем Діопом та Віце-Президентом Міжнародної фінансової корпорації у Європі, Латинській Америці та Карибському басейні Альфонсо Гарсіа Мора.

Про це повідомляє Урядовий портал

Як повідомляє Уряд, головним  та основним питанням для обговорення на даній зустрічі було перспективи розширення державно-приватного партнерства, співпраця між Україною та Міжнародною фінансовою корпорацією у реалізації інфраструктурних проектів. А також було обговорено питання  щодо залучення фінансування на відновлення та відбудову України.

З початку повномасштабного вторгнення Уряд України реалізував комплекс скоординованих заходів, які допомогли ефективно відреагувати на виклики війни. У тому числі завдяки підтримці міжнародних партнерів ми зберегли повноцінне функціонування фінансової системи, забезпечуючи всі пріоритетні видатки держбюджету. Фінансова допомога партнерів і надалі буде необхідна країні для забезпечення безперервного надання основних державних послуг та повоєнної відбудови. Сподіваємось на підтримку Міжнародної фінансової корпорації на цьому напрямку Сергій Марченко.

Керівники Міжнародної фінансової корпорації наголосили на 100 % та непохитній підтримці нашої держави у цей складний для нас час.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*