Жіночі бронежилети тестують в Міноборони (відео)

Фото ілюстративне

Жінки однієї з військових частин Збройних Сил випробовують дві моделі бронежилетів модульних з конструктивно вигнутою пластиною. 

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони України.

За словами чиновників, нова розробка враховує особливості будови тіла військовослужбовиць. Засоби індивідуального захисту тестуються під час виконання навчально-бойових завдань, що дозволяє максимально наблизити умови використання нової «броні» до бойових.

Центральне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України проводить таке дослідне носіння вже вдруге, після врахування побажань жінок за результатами першого тестового носіння.

Фото: Міноборони

Виробники почули зауваження, врахували антропометричні дані жінок, аби захисницям було зручно працювати зі зброєю.

Після завершення «польового» дослідного носіння, виробники проведуть лабораторні випробування. Бронежилет перевірятимуть в різних кліматичних умовах.

За результатами цих випробувань, Міноборони затвердить зразки-еталони, тоді бронежилети вважатимуться прийнятими на забезпечення у Збройних Силах України.

Наступним кроком стане здійснення закупівлі нових засобів індивідуального захисту.

Відео: Міноборони

На відео на бічних сторонах бронежилету добре видно демпферні вставки – елементи, яких немає у «чоловічих» моделях «броні». Саме вони забезпечують щільне прилягання до тіла військовослужбовиць та виконують функцію захисту.

Ужгород24 раніше повідомляв, що Захищати Україну доведеться всім – Міноборони.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*