Правоохоронці повідомили про нову підозру директору одного з комунальних підприємств Ужгорода, який також є чинним депутатом міської ради. Йдеться про розслідування схеми незаконного отримання прибутків від реалізації вторинної сировини, що відбиралася на міському полігоні твердих побутових відходів.
За інформацією Ужгородської окружної прокуратури, слідство встановило, що посадовець створив умови для функціонування схеми та забезпечував її безперешкодну діяльність. Вилучені на сміттєзвалищі пластик, макулатуру та поліетилен надалі реалізовували через комерційні структури, а частину отриманих коштів передавали посадовцю.
У ході досудового розслідування правоохоронці задокументували факти отримання депутатом неправомірної вигоди за сприяння у веденні такої діяльності. Загальна сума коштів, які, за версією слідства, він отримав незаконним шляхом, становить 384 тисячі гривень.
У зв’язку з нововиявленими обставинами депутату додатково інкримінують одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі. Раніше йому вже було оголошено підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Також у справі фігурують засновниця підприємства та керівник товариства, яких підозрюють у пособництві при вчиненні злочину.
Досудове розслідування проводять слідчі Ужгородського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ужгородської окружної прокуратури. Оперативний супровід здійснюють співробітники Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області.


Залишити відгук