Буржуйки для побратимів на передову (фото)

Фото: Карпатський об'єктив

Мукачівець Володимир Бряник,  який побував в самому пеклі і повернувся додому, на Закарпаття, через важке поранення вважає, що корисним можна бути не тільки в зоні бойових дій, але й у тилу.

Про це Володимир заявив в інтерв’ю «Карпатського об’єктива»

Чоловік зізнається  журналістам, що він думками і досі зі своїми побратимами. Але так, як Володимир не може повернутись туди, щоб захищати свою домівку, він вирішив бути корисним для наших захисникові вдома. Так, Володимир організував у своєму гаражі майстерню по виробництву буржуйок

На питання журналістів «чому саме буржуйки» чоловік відповів, що «він там побував і, напевно, як ніхто розумію, що хлопцям потрібно»

 Ви знаєте, я там побував і, напевно, як ніхто розумію, що хлопцям потрібно. Це – тепло. На порозі зима, та й зараз там досить холодно. Дуже складно воювати, коли зуб на зуб не попадає. Тому буржуйки – це чи не єдиний варіант зігрітися. Я дуже люблю Україну, а ще більше своїх побратимів, тому сидіти без діла навіть не думав, вирішив виготовляти такі печі

Володимир Бряник

Як зазначив чоловік, перший матеріал для буржуйок він купив за свої заощаджені кошти, а потім йому почали допомагати волонтери.

Перші буржуйки вже відправились на перодву зігрівати наших захисників. І на цьому Володимир не зупиниться.

Більше про Володимира Бряника та його допомогу читайте тут

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*