«Стала мобільність». В Ужгороді запускають новий проєкт (відео)

Фото: РБК-Україна

В Ужгороді запускають проєкт сталої мобільності.  Метою даного проекту являється вирішення проблеми пересування як для пішоходів, так і для користувачів всіх видів транспорту на однакових умовах.

Про це повідомляє tv21ungvar.

За словами менеджера проєкту «Sumcitynet» Лесі Лойко в Ужгороді велика проблема в мобільності пересування, яку потрібно вирішувати.

Люди живуть в цьому місті і вони мають різні потреби. Ви спитали, які потреби у пішоходів? (звертається до журналістів) Насправді великі. Їм має бути зручно ходити  тратуарами, їм має бути зручно взяти дитину, їм має бути зручно вийти з будинку в будь-який час. Багато ми бачимо людей на візочках на тратуарах міста? Ні.  А вони у нас є? Так. Ні будівлі ні школи не застосовані, що тут приховувати. Всі ці проблеми ми маємо взяти на карандаш

Лесі Лойко

Запуск цього проекту є забезпечення однаково комфортні умови для любителів піших прогулянок чи поціновувачів електросамокатів.

Але, як зазначив заступник голови міської ради Василь Пензеник,  всі ці зміни будуть робитись не шляхом  кардинальної перебудови транспортної моделі міста.

Ми не будемо в рамках плану сталої мобільності наводити якісь розмітки, або робити якісь великі інфраструктурні рішення. Але це є перелік правил, які приймаються на основі чіткого математичного моделювання. І якщо потім розвиток міста буде розвиватись по цим правилам, то воно приведе до того, що в місті буде комфортно пересуватися

Василь Пензеник

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*