Чоловіків випускатимуть за кордон під щомісячний внесок на ЗСУ

Законопроект передбачатиме можливiсть виїзду чоловiкiв за умови внесення гарантійної оплати до державного банку 13 000 гривень.

В Парламенті зареєстровано законопроєкт № 8029 про внесення змін до Закону України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” щодо порядку виїзду громадян за кордон в особливий період на умовах гарантованої фінансової підтримки Збройних Сил України.

В умовах воєнного стану для виїзду з України громадяни України, які входять до категорій, яким встановлено заборону на виїзд з України на час дії воєнного стану, мають додатково надати, зокрема рішення органу державної влади про офіційне відрядження за кордон або документи, що засвідчують факт навчання чи вступу на навчання у закордонному навчальному закладі, або письмове погодження на виїзд за кордон від територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також це можуть бути документи, які підтверджують: наявність рахунку в одному з державних банків України з гарантійним внеском у розмірі не менше 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, кошти з якого громадянин не може використовувати за межами України.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*