Естонія подала заяву до Міжнародного суду ООН проти РФ

Фото: Укрінформ

Естонія офіційно подала заяву до Міжнародного суду ООН щодо недотриманням Росією Конвенції про попередження злочину геноциду та покарання за нього.

Про це повідомляє Естонська громадська телерадіомовна компанія.

Телерадіомовна компанія повідомляє, що Міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу закликав Міжнародний суд прийняти відповідні дії стосовно неправдивим звинуваченням Росії.

Естонія разом з іншими сторонами Конвенції про запобігання злочину геноциду хотіла б втрутитися у суперечку між Україною та Росією, оскільки агресія Росії під приводом запобігання та покарання геноциду серйозно підірвав сенс такого жахливого злочину, як геноцид

 Урмас Рейнсалу.

Ужгород24 нагадує, що Україна звернулася до Міжнародного суду ООН через два дні після російського вторгнення в Україну 24 лютого. Звернення було сформовано  пославшись  на заяви Росії про “геноцид українців”, нібито скоєний у Луганській та Донецькій областях на сході України, як не засновані на фактах.

Крім України та Естонії до Міжнародного суду ООН, розташованого в Гаазі, з аналогічною заявою раніше також зверталися США, Велика Британія, Німеччина, Латвія, Литва, Франція, Нова Зеландія, Румунія та Швеція.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*