Головне управління ДСНС України у Закарпатській області інформує

Фото: ДСНС України у Закарпатській області

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби станом на 𝟳:𝟬𝟬 𝟮𝟭 жовтня для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 17 виїздів, з яких один – хибний.

Щодо обстановки з пожежами:

𝟮𝟬.𝟭𝟬.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 13:18 пожежа у виробничому приміщенні за адресою: м Мукачево, вул. Свалявська. Вогнем пошкоджено вторинну сировину на площі 20 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки 10-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачево.

𝟮𝟬.𝟭𝟬.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 13:36 пожежа у надвірній споруді за адресою: Ужгородський район., Ставенська тергромада, с. Ставне. Пожежею знищено 4 куб. м дров та пошкоджено стіни на площі 12 кв. м. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 8-ї державної пожежно-рятувальної частини смт В. Березний.

𝟮𝟬.𝟭𝟬.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 19:10 загорання сміття на відкритій території за адресою: м. Ужгород, вул. Новака. Пожежею знищено сміття на площі 3 кв. м. На гасіння залучалась одна одиниця техніки 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ужгород.

Некласифіковані надзвичайні події

𝟮𝟬.𝟭𝟬.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 12:00 проведення пошукових робіт тіла ймовірного потопельника 2004 р.н., за адресою: Мукачівський район, с. Макарьово, канал. На місці події працювало водолазно-рятувальне відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення м. Ужгород. О 14:30 тіло людини знайдено, вилучено з води та передано правоохоронним органам.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*