Головне управління ДСНС України у Закарпатській області інформує

ДСНС України в Закарпатській області


Підрозділами Головного управління ДСНС України у Закарпатській області впродовж чергової доби станом на 𝟳:𝟬𝟬 17 жовтня для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів здійснено 8 виїздів, з яких два – хибні. 
Щодо обстановки з пожежами:
𝟭𝟲.𝟭𝟬.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 20:48 пожежа в житловому будинку з прибудовою за адресою: Тячівський район, Нересницька тергромада, с. Підплеша, вул. Заріка. Пожежею знищено покрівлю житлового будинку на площі 40 кв. м та надвірної споруди на площі 30 кв. м. На гасіння залучались дві одиниці техніки від державного пожежно-рятувального поста смт Дубове та місцевої пожежної команди с. Нересниця.
Надзвичайні ситуації, події та пожежі, на яких продовжувались заходи з ліквідації
𝟬𝟴.𝟭𝟬.𝟮𝟬𝟮𝟮 о 20:10 до ДСНС Закарпаття повідомили, що киянин 1969 р.н. пішов по гриби у лісовий масив поблизу смт Воловець Мукачівського району, де втратив орієнтир місцевості та заблукав. Для проведення пошуково-рятувальних робіт упродовж 8-16 жовтня залучався особовий склад гірських пошуково-рятувальних груп смт Воловець та м. Ужгород, працівники поліції, військові, родичі та місцеве населення. Гірські рятувальники обстежили схили гори Темнатик, найближчі ущелини та лісову місцевість навколо смт Воловець, а саме: урочища Потічок, Спалене, Передній вершок, Ґондарки, Ґреґоти, Черенини, однак чоловіка не виявили.
Учора о 20:30 пошуки зниклого призупинені, людини не знайдено. Продовження робіт заплановано на 17.10.2022.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*