Kalush Orchestra допомагатимуть зберегти українську культуру (фото)

Фото: BBC

Переможці цьогорічного Євробачення гурт Kalush Orchestra став амбасадором проєкту «Збережіть українську культуру».

Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики.

Ми, гурт Kalush Orchestra, своєю діяльністю робимо все для того, щоб показати всьому світу, що наша культура є! Вона жива! Вона існує! Зараз її намагаються знищити. Тому ми раді долучитися до проєкту «Збережіть українську культуру» і закликаємо кожного з вас поширювати інформацію та донатити на відбудову зруйнованих будівель і пам’яток

Олег Псюк

На меті в ініціаторів проєкту – привернути увагу громадськості світу до воєнних злочинів країни-окупанта росії в Україні, а також відновлення й збереження об’єктів культурної спадщини нашої країни, що постраждали від російської військової агресії через фіксацію цих злочинів та залучення донорів, благодійників, меценатів, світових урядів до збереження та відбудови української культурної спадщини.

Раніше до збору коштів долучився Святослав Вакарчук. Він передав 350 тис. грн на відновлення Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди на Харківщині.

За даними Міністерства культури та інформаційної політики уже зафіксовано більше 500 воєнних злочинів рф проти української культурної спадщини.

Підтримати проєкт можна тут

Ужгород24 нагадує, що Барбра Стрейзанд  амбасадорка ініціативи UNITED24

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*