Уряд Польщі готовий стимулювати бізнес інвестувати в Україну

Фото: Міністерство економіки України

Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко та голова Фонду державного майна Рустем Умєров під час робочого візиту у Варшаві зустрілися з першим заступником Віцепрем’єр-міністра Польщі, держсекретарем Міністерства державних активів Мачеєм Малецьким.

Про це інформує Міністерство економіки України

Як повідомляє Міністерство економіки, основним питанням робочого візиту було обговорення розвиток стратегічного партнерства між країнами та перспективу участі польських інвесторів у відбудові України.

Свириденко запевнює, що саме зараз вдалий час для підготовки та реалізації інвестиційних проектів на території України і, що всі інвестиції в нашій країні будуть застраховані.

Зі свого боку уряд готовий запропонувати на розгляд польським партнерам різноманітні інвестиційні проекти і можливості. Ми почали реалізацію спільного проекту з Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA), що належить до групи Світового банку, про запуск страхування інвестицій в Україні. На цей рік виділена сума в 30 млн доларів. Вона, як планується, зросте до 1 млрд доларів у наступному році. Тому ми закликаємо польських партнерів сміливо долучатись до інвестування в Україну

Юлія Свириденко

Також, з повідомлення відомо, що Польський Уряд вже підготував дослідження – “Найбільше будівництво сучасної Європи. Виклики повоєнної відбудови економіки України”.

В даному дослідженні є перелік компаній, які погоджуються допомогти відбудувати нашу країну. А також, перелік проблем, з якими може стикнутись польський бізнес в Україні.

Міністр економіки наголосила, що документ переданий нашій стороні і, що група експертів разом з нею проаналізують даний документ та визначать, які заходи можна вжити для вирішення тих чи інших проблем.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*