Літературний вечір від українського прозаїка Романа Малиновського

Фото: Закарпатська бібліотека

4 жовтня в Ужгороді відбудеться літературний вечір – презентація збірки оповідань українського прозаїка Романа Малиновського.

Організатор вечора – Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Ф.Потушняка

Збірка оповідань має назву “Солодке життя”. В ній розповідається тринадцять історій, які нуртують внутрішніми драмами, переживаннями, пристрастю, люттю, обожнюванням.

Оповідання кінематографічні: читаючи, ви наче відчуватимете простір фізично — тканини, кольори, відтінки, поверхні. У цій книжці кожен зможе знайти історію для себе і про себе. Це історії про неможливість остаточно пізнати іншу людину. Часто я обирав геополітичну площину, щоб створити тло для подій ― таких оповідань у книжці п’ять ― і виводив оповідь за межі політичних кордонів. Та перш за все я прагнув наповнити ці історії ніжністю і пристрастю, загадковістю і таємничістю, чуттєвістю і піднесенням. І, звичайно, доброю іронією, яка, сподіваюся, подарує читачам кілька лагідних посмішок

Автор, Роман Малиновський

Обкладинку та ілюстрації до книги були створені художницею Андріаною Чуніс. Збірка надрукована у 2021 році.

Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Зокрема, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Модератором заходу виступить Євгенія Напуда. Початок о 18:00. Вхід вільний.

Раніше: В Ужгороді відбудеться літературний вечір

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*