Українці отримали понад 170 мільйонів за програмою «єРобота»

Фото: gettyimages

Заступниця Міністра економіки Тетяна Бережна повідомляє, що переможці грантових програм «єРобота» отримали на свої рахунки кошти на започаткування та розвиток бізнесу на загальну суму близько 174 млн грн.

Про це інформує Мінфін

Урядова програма „єРобота“ стає все більш популярною серед бізнесу та серед майбутніх підприємців. Загалом вони вже подали майже 13 тисяч заявок. На сьогодні кількість успішних заявок — понад 1400, з них найбільше за програмою мікрогрантів „Власна справа“. Уряд активно фінансує ці програми Тетяна Бережна

З повідомлення Міністерства фінансів відомо, що державна програма «єРобота» ділиться на декілька напрямків. Проте найпопулярнішою являється програма мікрогрантів. Ця програма передбачає отримання підприємцями до 250 тисяч грн на розвиток власної справи або її започаткування.

Мінфін повідомляє, що  прийом заявок на усі напрямки програми «єРобота» триває. Подати заявку можна через портал «Дія». Для подачі заяви потрібно заповнити відомості про себе в електронній формі та додати невеликий бізнес-план.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*