На Берегівщині госпіталізували п’ятьох дітей із підозрою на гострий ентероколіт

Фото: ілюстроване

На Закарпатті медики екстреної допомоги госпіталізували п’ятьох підлітків, які перебували на відпочинку в Берегівському районі. У дітей віком 14–15 років медики попередньо діагностували гострий ентероколіт.

Як повідомили в службі екстреної медичної допомоги Закарпаття, виклик надійшов до бригади №601. На місце події виїхали медики, які надали необхідну допомогу та організували госпіталізацію дітей до Берегівської районної лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Фахівці наголошують, що в літній період значно зростає ризик кишкових інфекцій. Особливо уважними слід бути під час відпочинку біля водойм, адже природні та штучні водні об’єкти можуть стати джерелом інфекційних захворювань.

Додаткову небезпеку становить спека, через яку продукти харчування швидко псуються. Найбільш ризикованими є молочні продукти, ковбасні вироби, яйця, готові страви та кондитерські вироби з кремом, якщо вони тривалий час зберігаються без холодильника.

Медики закликають батьків та супроводжуючих під час літнього відпочинку контролювати якість їжі та питної води, а також уважно стежити за самопочуттям дітей. У разі появи болю в животі, нудоти, блювання, діареї, слабкості або підвищення температури необхідно негайно звертатися по медичну допомогу.

Лікарі бажають дітям якнайшвидшого одужання та нагадують про важливість дотримання правил безпеки під час літнього відпочинку.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*