На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю

Фото: ДСНС Закарпаття

На Закарпатті гірські рятувальники надали допомогу 19-річному туристу з Київщини, який отримав травму ноги під час підйому на гору Близниця, – повідомляє ДСНС Закарпаття

Інцидент стався вранці 21 червня під час сходження на вершину з боку села Кваси. Через травмовану ногу хлопець не зміг продовжити маршрут складною гірською місцевістю. Усвідомивши небезпеку ситуації, він передав рятувальникам свої координати та попросив про допомогу.

На виклик оперативно вирушили фахівці ДСНС із села Кваси на квадроциклі. Приблизно за півтори години пошуково-рятувальна група дісталася до потерпілого.

Фельдшер оглянув травмовану кінцівку, наклав іммобілізаційну шину та надав знеболювальне. Після цього рятувальники супроводили туриста до села Кваси, де передали його медикам екстреної допомоги для подальшого обстеження та лікування.

У ДСНС нагадують: перед походами в гори варто ретельно планувати маршрут, оцінювати власні сили, стежити за погодними умовами та завжди мати засоби зв’язку для виклику допомоги в разі надзвичайної ситуації.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*