На кожного зрадника чекає покарання

Служба безпеки викрила російського агента на Одещині. Він розвідував місця дислокації та переміщення Сил оборони України на півдні регіону.

Про це повідомляє Служба безпеки України

З повідомлення СБУ відомо, що зрадник збирав інформацію про місця перебування та кількість особового складу ЗСУ силових і правоохоронних структур. А також відправляв ворогу точні координати координати блокпостів та об’єктів критичної інфраструктури, особливо у сфері тепло- та енергопостачання

За даними слідства, зрадником є мешканець міста Рені, якого завербували спецслужби рф після початку повномасштабного вторгнення. У поле зору агресорів він потрапив через свої прокремлівські погляди, які активно «афішував» серед оточуючих. Для виконання ворожих завдань російський агент приховано спостерігав за об’єктами та маршрутами руху підрозділів ЗСУ та Національної гвардії, здійснюючи їх фотофіксацію. Отримані відомості передавав окупантам через анонімний Телеграм-канал у вигляді «фотозвіту» та позначок на електронній карті з детальним описом «спостережень»

повідомляє СБУ

На даний момент працівники СБУ чоловіку повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Державного зрадника тримають під вартою.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*