На Закарпатті землі вартістю понад 5 млн грн оформлені незаконно

Фото: Закарпатська обласна прокуратура

На Закарпатті через службову недбалість з комунальної власності вибули землі вартістю більше 5 млн грн – держреєстратору повідомили про підозру.

Про це повідомляє Закарпатська обласна Прокуратура

З повідомлення обласної прокуратури відомо, що державному кадастровому реєстратору одного з відділів ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Відомо, що в внаслідок недбалості службової особи з комунальної власності вибули три земельні ділянки у смт. Буштино, що на Тячівщині. Загальна площа ділянок складає 2,4 га, а вартість – більше 5 млн грн. Наразі на них накладено арешт.

Крім того, встановлено, що документація надана підозрюваній не відповідала законодавству, та тягнула ряд порушень. Але та в свою чергу належним чином не здійснила відповідну до закону перевірку отриманих документів.

Закарпатська обласна Прокуратура повідомила, що розслідування здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ.

Ужгород24 нагадує, що Обласною прокуратурою Кар’єр вартістю понад 30 млн грн повернуто громаді Мукачівщини

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*