Потужну нарколабораторію виявили в Дніпрі (фото)

Фото: СБУ

Служба безпеки та Державне бюро розслідувань нейтралізували потужне наркоугруповання, яке займалось промисловим виробництвом і масовим збутом метамфетаміну у Дніпрі.

Про це повідомляє Служба безпеки України

З інформації СБУ відомо, що наркобізнес «кришував» місцевий правоохоронець, який входив до складу злочинної групи. Правоохоронець повідомляв своїх спільників про оперативні заходи, які планувалися у сфері боротьби з незаконним обігом заборонених речовин. Також, посадовець «допомагав» організаторам наркоугруповання у придбанні прекурсорів, необхідних для виготовлення метамфетаміну, використовуючи для цього особисті зв’язки в кримінальних колах.

Готову «продукцію» зловмисники фасували, а потім пропонували своїм клієнтам через анонімні месенджери та спеціалізовані інтернет-платформи. Для безпосередньої передачі «замовлення», застосовували розгалужену локацію так званих «закладок» СБУ

СБУ повідомляє, що наразі зловмисникам повідомлено про підозру за:

ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній),

ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування для встановлення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до наркобізнесу.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*