Нововоскресенське, Новогригорівка і Петропавлівка – це Україна

Фото: ОП

Повернення прапора України на деокуповані території означає, що спокійне й соціально забезпечене життя знову стає можливим.

Про це йдеться в традиційному президентському зверненні.

У своєму зверненні Володимир Зеленьский подякував військовим за активні дії на Херсонщині.

До речі, хочу сьогодні відзначити особовий склад оперативно-стратегічного угруповання «Олександрія» за створення умов для успішного наступу, за планування й підготовку активних дій на Херсонщині. Саме тих наших дій, які вже дають відчутний результат. А буде й більше. Тільки за цю добу на Херсонщині від псевдореферендуму було звільнено й стабілізовано такі населені пункти, як Нововоскресенське, Новогригорівка і Петропавлівка. Рух триває.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленьский також повідомив, що в Лимані, Святогірську і Яровій Донецької області, які вже де окуповані, потроху повертаються до життя.

Сьогодні в Лимані, Святогірську і Яровій Донецької області додалася ще одна ознака повернення нормального життя – ми відновили там виплату пенсій. Видаємо й продуктові набори, гуманітарну допомогу. Повернення українського прапора означає, що й для Донбасу, і для всіх інших територій, які були тимчасово окуповані Росією, знову стає можливим спокійне й соціально забезпечене життя

Володимир Зеленський

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*