Україна повинна звільнити Херсон до початку зими

Фото: УП

За даними ЗМІ, Сполучені Штати попередили Україну про необхідність звільнити Херсон до початку зими, адже через погіршення погодних умов контрнаступ ЗСУ фактично припиниться і це дасть змогу Росії закріпитись в окупованому місті.

Про це пише Financial Times.

Financial Times повідомляє, що демократ із комітету Сенату з міжнародних відносин Кріс Мерфі заявив, що Україна повинна якнайшвидше відкинути ворога з півдня. І це потрібно зробити до початку зими, щоб не дати росії укріпити на півдні свої сили.

Бойовий сезон добігає кінця. Українці взяли гору і мають продовжувати використовувати свою перевагу

Кріс Мерфі

Додавши, що, якщо Москва для Києва закриє доступ до акваторії від Маріуполя до Одеси, то це для України стане катастрофою.

Життєва сила України пов’язана з доступом до Одеси. Тому важливо зберігати наступальну позицію, а не лише вести оборону на півдні. Якщо ви можете контролювати Херсон, ви точно можете перешкодити росіянам потрапити в Одесу

Кріс Мерфі

Видання також опублікувало повідомлення ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко, який заявив, що в Україні погодилися, що найближчі тижні будуть ключовими для деокупації територій на півдні.

Безумовно, дуже важливо швидко просуватися у звільненні окупованих територій, тому що є відчуття, що зміна погоди обмежить подальші активні військові дії в цьому регіоні. Якби наші союзники допомогли нам, надавши більше сучасної зброї, про яку ми просимо, тоді ситуація була б набагато швидшою, і ми б не говорили про фактор погоди

Ігор Романенко

Крім того, представники США заявили, що вони забезпечують Україну всім необхідним, щоб уникнути ескалації. І рухи Пентагону щодо анексії та ядерні погрози росії не повинні зупиняти Україну повернути собі законні території.

Анексія нічого не змінює з точки зору України, окрім того, щоб спонукати їх діяти сильніше та швидше

Бен Ходжес, старший радник Human Rights First.

Крім того, офіційні представники США заявили, що повернення українських територій на півдні дасть Україні кращу платформу для переговорів щодо припинення війни з росією.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*