Окупанти планують підірвати КаховськуГЕС – звернення Президента (відео)

Фото: ОП

У своєму вечірньому зверненні, Президент України Володимир Зеленський закликав весь світ дати зрозуміти окупантам, що теракт на Каховській ГЕС означатиме абсолютно те саме, що й застосування зброї масового ураження.

Зеленський повідомив, що агрегати й дамба Каховської ГЕС заміновані російськими терористами. І, що росія готується до чергового теракту. Вони планують знищити  Каховську гідроелектростанцію та звинуватити в цьому Україну

Президент України закликав увесь світ діяти потужно й швидко, щоб не допустити виконати росії свій задум. Адже підрив Каховської ГЕС приведе до масштабної катастрофи. 

Звичайно, ми розуміємо, що окупантам байдуже, що буде з територією України. Вони цим своїм терактом можуть знищити, серед іншого, навіть можливість постачання води з Дніпра до Криму. Північнокримський канал у разі руйнації дамби Каховської ГЕС просто зникне. І якщо Росія готує такий теракт, якщо вона серйозно розглядає і такий сценарій, то це означає, що терористи дуже чітко усвідомлюють: їм не втримати не тільки Херсон, а й увесь південь нашої країни, зокрема й Крим Володимир Зеленський

Світ повинен реагувати превентивно. Це ключове зараз. Принцип превентивного реагування на загрози безпеці нарешті повинен стати одним із базових для міжнародної політики.

Ужгород24 пропонує переглянути попереднє звернення Володимира Зеленського тут

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*