Підписано меморандум про партнерство між Україною та Швейцарською

Фото: ОП

У Києві в присутності Президента Володимира Зеленського та Президента Швейцарії Ігнаціо Кассіса підписано Меморандум про партнерство між Україною та Швейцарською Конфедерацією щодо співробітництва у сфері цифрової трансформації.

Про це повідомляє Офіс Президента

З повідомлення відомо, що Меморандум був підписаний віце-прем’єр-міністром – міністрллм цифрової трансформації Михайлом Федоровим і генеральний директор Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Патріцією Данці.

Відповідно даному документу обидві сторони мають ідею розширити та поглибити співпрацю у галузі цифрової трансформації задля сприяння відновленню України через цифровізацію.

У повідомленні також йдеться, що Швейцарія планує надати грантове фінансування на суму до 15 млн франків для підтримки подальшого розвитку цифровізації як інноваційного підходу до відновлення відповідно до принципів, затверджених на Міжнародній конференції з питань відновлення України, яка відбулася 4-5 липня 2022 року в м. Лугано.

Раніше Ужгород24 повідомляв:

Зростає загроза наступу з боку білорусько-українського кордону – Генштаб

В Ужгороді запрацював центр підтримки вимушених переселенців “Я-Маріуполь”

СБУ ліквідувала ботоферму, що займалась кремлівською пропагандою в ЄС (ФОТО)

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*