Підроблені відмітки та ID картки виявили на кордоні з Угорщиною (фото)

Фото: Держприкордонслужба

Чотирьох громадян України призовного віку, які намагались незаконно перетнути українсько-угорський кордон, виявили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок».

Про це йдеться в повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Так, за словами прикордонників, до пункту пропуску “Вилок” четверо чоловіків прибули разом. Паспортні документи українців містили відмітки про виїзд на постійне проживання та взяття на постійний консульський облік Посольством України в Чеській Республіці. Також чоловіки надали ID-картки дозволу на проживання у Чехії.

Фото: Держприкордонслужба

Але під час поглибленого вивчення наданих документів, прикордонники виявили ряд ознак, що вказували на підробку відміток та ID-карток. У ході з’ясування обставин правопорушення чоловіки зізнались, що з метою виїзду за кордон, погодились на протизаконну пропозицію свого знайомого щодо виготовлення їм підроблених документів та проставлення печаток. За послуги ділка усі четверо віддали по 1000 доларів США.

Фото: Держприкордонслужба

Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області. Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до даного правопорушення.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*