Південна Корея спільно з США проводять рідкісні ракені навчання (відео)

Фото: Reuters

Південна Корея та США запускають ракети в море на знак протесту проти «безрозсудних» випробувань Північної Кореї

Про це повідомляє Reuters

Після того, як Пхеньян облетів ракету над Японією, що стало однією з найгостріших відповідей союзників з 2017 року на випробування північнокорейської зброї, американський авіаносець передислокувався на схід від Північної Кореї.

Вчора, 4 жовтня Північна Корея провела випробування балістичної ракети середньої дальності (БРСМ). Відстань запуску випробувальної ракети набагато більше, ніж будь-коли раніше.

Вперше за п’ять років ракета злетіла над Японією, чим налякала населення.

Як повідомляє Reuters, рада національної безпеки Білого дому назвала останні випробування Північної Кореї “небезпечними та безрозсудними”. Також відомо, що армія США та їхні союзники активізували свої сили.

 USS Ronald Reagan, американський авіаносець, який зробив свою першу зупинку в Південній Кореї минулого місяця вперше за багато років, також повернеться в море між Кореєю та Японією зі своєю ударною групою інших військових кораблів. Військові Південної Кореї назвали це “дуже незвичайним” кроком, спрямованим на демонстрацію рішучості союзників відповісти на будь-які загрози з боку Північної Кореї

повідомляє Reuters

Більше по темі:

КНДР підтримала анексію чотирьох областей України

КНДР запустила балістичну ракету

КНДР готується до запуску балістичної ракети

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*