Повернення ресторанів McDonald`s – позитивний сигнал для міжнародного бізнесу

Фото з відкритих джерел

Про це заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці в фейсбук. Урядовець зазначив, що повернення великої американської компанії – це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни.

24 лютого 2022 року компанія McDonald`s повідомила, що призупиняємо роботу ресторанів в Україні через війну. І ось 12 серпня 2022 року прес-служба мережі ресторанів повідомила, що найближчим часом планує відновити роботу в Україні після тривалої перерви на тлі повномасштабного вторгнення Росії.

В заяві компанії вказано, що «після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу”.

Протягом кількох наступних місяців ми з партнерами будемо займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів

повідомляє McDonald’s

Над цими задачами наразі працює українська команда на чолі з Юлією Бадрітдіновою, CEO McDonald’s в Україні.

Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ, пояснює, що поверенення McDonald`s – це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. «Це, зрештою, частина відновлення України», – впевнений урядовець.

В Ужгороді наразі немає ресторанів мережі McDonald’s. Ще навесні 2021 року, за словами директора по розвитку мережі Віталія Стефурака, відкриття ресторану в Ужгороді, разом із містами Чернівці та Кропивницький, розглядалося як перспективне на 2022 рік.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*