Прикордонники Мукачівського загону попередили 4 спроби порушення кордону (фото)

Фото: ДПСУ

В рамках оперативно-профілактичних заходів «Рубіж – 2022» минулої доби прикордонники Мукачівського загону попередили 4 спроби порушення державного кордону, у результаті чого затримали 7 громадян України.

Про це йдеться в повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

За словами прикордонників, всі сім затриманих намагались незаконно перетнути держрубіж. Усі затримані належать до категорії військовозобов’язаних, яким на період дії воєнного стану обмежено виїзд за кордон.

Так, найбільшу групу ухилянтів з п’яти осіб чоловічої статі, затримали прикордонники відділу «Яблунівка». Найстаршому із них 37 років, наймолодшому – 26. Двоє із затриманих закарпатці, мешканці с. Іза та с. Мастриця, решта прибули у прикордоння з різних регіонів України: один з м. Макіївка Донецької області, один з м. Дергачі, Харківської облстіа, а один з с. Великий Кунинець, що на Тернопільщині.

Крім того, ще одного ухилянта з Луганщини зупинили неподалік від кордону військовослужбовці відділення «Великий Бичків». А військовослужбовці відділу прикордонної служби «Лужанка» припинили спробу незаконного перетину кордону мешканцем с. Розлюти, що на Чернігівщині.

На усіх затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення, справи скеровано до суду.

Нагадаємо, раніше прикордонники викрили незаконну спробу ввезення айфонів.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*