Шахтар – Минай: динамічна гра та незарахований суддями гол (ФОТО)

У матчі 24-го туру УПЛ «Шахтар» у номінально виїзному для себе матчі здобув перемогу над «Минаєм» з рахунком 1:0

Насправді ж гра мала закінчитись внічию. На першій компенсованій до другого тайму хвилині гол в ворота «Шахтаря» забив Дмитро Нємчанінов. Але рикошетом від поперечини м’яч влетів у ворота і тільки після цього опинився в руках у Анатолія Трубіна. Проте суддівська бригада цей гол проігнорувала.
За словами президента ФК «Минай» Валерія Пересоляка, прийнято рішення, що команда за цю «поразку» отримає преміальні.

«Команда проявила характер, бійцівські якості та гол забила за всіма правилами. Як мінімум після першого тайму рахунок мав бути 1:1. Ми знову змушені говорити не про футбол, а суддів, рішення яких вплинуло на фінальний результат. Згоден, що у «Шахтаря» сильна команда, вони лідирують у чемпіонаті й близькі до перемоги у сезоні-2022/23. Але гра сьогодні складалась таким чином, що зарахуй арбітр наш чистий гол, після перерви команда б на адреналіні грала б на перемогу. І за бажанням, на мою думку, заслуговувала її»

сказав по закінченню зустрічі Валерій Пересоляк.

Більше інформації, оперативні новини та коментарі в телеграм каналі Ужгород24 Підписуйся та будь в курсі подій.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.