У Туреччині спущено на воду перший корвет «Ada» для ВМС ЗС України (ВІДЕО, ФОТО)

Фото: ВМС ЗС України

У Туреччині спустили на воду перший корвет для українського флоту Гетьман Іван Мазепа.

Про це йдеться у повідомленні ВМС ЗС України.

02 жовтня, в Стамбулі на військовій верфі підприємства Istanbul Naval Shipyard відбулась церемонія спуску на воду першого корвета Ada MILGEM, збудованого на замовлення Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

У церемонії спуску бойового корабля з найменуванням “Гетьман Іван Мазепа” взяв участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

Сьогоднішня надважлива для України та її Військово-Морських Сил подія вкотре засвідчує, що в умовах вирішальної війни за нашу незалежність і територіальну цілісність, за волю багатонаціонального українського народу, за свободу і гідність ми маємо прекрасного друга – Турецьку Республіку. Наше співробітництво отримує ще один вимір – прекрасний корвет, який вже скоро захищатиме Україну, вільне судноплавство, що безумовно є спільною метою наших країн.

Олексій Неїжпапа

Також, на церемонії була присутня перша леді Олена Зеленська. За її словами, таку назву для корвета обрав президент Зеленський ще у 2021 році, коли розпочиналось будівництво.

Корвете «Гетьман Іван Мазепа», бажаю тобі з честю нести український прапор. Попутного вітру, спокійного моря й лише перемог! Завжди пам’ятай свою турецьку батьківщину і неси славу Україні! 

Олена Зеленська

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*