Вперше в історії української дипломатії: турне Кулеби країнами Африки

Фото: МЗС

3-12 жовтня відбудеться перше в історії української дипломатії турне глави МЗС України країнами Африки. Міністр Кулеба розпочне турне з візиту до Сенегалу.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС.

В МЗС підкреслили, що турне є важливим елементом Африканської стратегії, яка була розроблена в МЗС на доручення Президента України Володимира Зеленського та стала “дорожньою картою” розвитку відносин нашої держави з регіоном.

Ключовою темою переговорів міністра стане консолідація політичної підтримки України з боку країн глобального півдня на тлі російської агресії, зокрема останньої спроби анексії українських територій.

МЗС

Іншими пріоритетами переговорів, за словами чиновників, будуть: зміцнення ролі України як гаранта світової продовольчої безпеки, поглиблення взаємодії в галузі освіти, просування українських IT-продуктів, зокрема платформи Дія, створення нових можливостей для українського експорту з використанням можливостей системи Nazovni. У рамках візитів також заплановане проведення низки бізнес-форумів за участі провідних українських та африканських компаній.

Україна24 нагадує, шо Україні профінансують виробництво 16 самохідних гаубиць Zuzana 2.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*