В напрямку Ізюм відновлюють залізничне сполучення

З 10 жовтня почнуть курсувати рейкові автобуси Харків – Ізюм – Харків та Ізюм – Балаклія – Ізюм.

Про це повідомляє Урядовий портал

Відновлення залізничного сполучення з Ізюмом стало можливим завдяки щоденній оперативній роботі вибухотехніків та залізничників. У короткі терміни було усунуто близько 25 пошкоджень колій, шпал, стрілочних переводів тощо. Наразі близько 100 залізничників та понад 10 одиниць спецтехніки відновлюють залізничну інфраструктуру на Харківщині

повідомляє Міністерство інфраструктури України

Завдяки запуску пасажирського сполучення Ізюм та населені пункти, які знаходяться поруч матимуть можливість швидко отримати різнобічну  допомогу. А переселенці зможуть повернутись додому, щоб оглянути свої домівки.

Крім того, вже відомо про відновлення пасажирського сполучення за маршрутами Харків — Балаклія, Харків — Дергачі та Харків — Чугуїв.

Як тільки отримаємо «зелене світло» від ЗСУ та піротехніків, розпочнемо роботи над відновленням сполучення з ключовим залізничним вузлом Харківщини – Куп’янськом

Олександр Кубраков

Міністерство інфраструктури України інформує про графік потягів Харків та Ізюм

Приміський потяг №6403/6404, який сполучатиме Харків та Ізюм, вирушатиме щодня з Харкова о 07:00 та прибуватиме до Ізюма о 10:47. З Ізюма потяг вирушатиме щодня о 17:02 та прибуває до Харкова о 20:48.

Потяг №6602/6603, який сполучатиме Балаклію та Ізюм, вирушатиме щодня з Ізюма о 10:59, а прибуватиме до Балаклії о 12:29. З Балаклії потяг відправлятиметься щодня о 15:08 і прибуватиме на станцію Ізюм о 16:38.

Ужгород24 нагадує, що 10 вересня ЗСУ увійшли у місто Ізюма змусивши окупантів відступити.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*