В Україні запустили Державний інтернет-магазин “ДроваЄ”

В Україні запрацював державний інтернет-магазин дров для населення “ДроваЄ”. Лісні господарства вже приймають онлайн замовлення від українців.

Про це повідомило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Уряд робить все можливе, щоб цієї зими українці були з теплом. Прем’єр-міністр України поставив чіткі завдання для сталого проходження осінньо-зимового періоду у 2022-2023 роках. З цією метою лісгоспи здійснюють заготівлю паливних дров для населення. Щоб спростити та зробити зручною для українців купівлю дров ми створили державний інтернет-магазин «ДроваЄ»

 Руслан Стрілець – Міністр захисту довкілля та природних ресурсів

В Міністерстві повідомляють, що кожен українець, який бажає придбати собі або рідним дрова може з легкістю це зробити. Достатньо здійснити декілька кроків:

  • зайти на ресурс ДроваЄ https://drovae.gov.ua/;
  •  авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся;
  • вказати адресу доставки дров
  • дочекатись, коли система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити;
  • оплатити замовлення;
  • чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

Міністерство просить звернути увагу на те,  що на одну фізичну особу встановлено ліміт на покупку в 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Тому для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів.

Заготівля дров для українців триває. Вже реалізовано 2 млн 439 тис. кубометрів деревини. На складах наразі знаходиться близько 187 тис. кубічних метрів. Загалом до кінця року лісгоспи Держлісагентства планують реалізувати 1,1 млн кубічних метрів дров

Руслан Стрілець

Ужгород24 нагадує, що на Міжгірщині затримали лісничого, який незаконно продавав деревину а на Закарпатті незаконно рубають старовікий ліс

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*