Вихованці «ПАДІЮН» виступлять на сцені благодійного вечора в Ужгороді

Фото ілюстративне

Молоді та талановиті вихованці ПАДІЮНа зберуться на сцені благодійного вечора «ПАНІ», який відбудеться 7 березня в Ужгороді

Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» Закарпатської обласної ради за роки свого існування виховав багато талановитих хлопців та дівчат, які представляють область на всеукраїнському рівні, і не тільки.

Зокрема, вже 7 березня вихованці ПАДІЮНа знову зберуться на одній сцені, на цей раз – з благодійною метою.

Одним з юних артистів є Олександр Князев – неодноразовий лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Бере активну участь у концертній діяльності «ПАДІЮНу». Олександр з 6-х років займається в „Продюсерському  центрі” „ПАДІЮНу”.

Він музично обдарований, має багатогранний талант від природи, який цілеспрямовано  розвиває і удосконалює крок за кроком. Юний артист уже відзначений багатьма нагородами. Одну з таких отримав на  Міжнародному проєкті „Разом із зірками” –  «Будь хоробрим, як Україна» (автор Анна Кривута). Також став переможцем на Міжнародному фестивалі дитячої пісні Skowroneczek (Польща), Мистецькому форумі «Art-ПОСТ.UA» (Громадська організація «Яскрава країна») та інших.

Гирич Аліна – вихованка «ПАДІЮНа» з чотирьох років, від природи має колоритний голос, який впродовж років розвиває. За період навчання брала участь у  різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, а також телевізійних проєктах. Дівчина є  півфіналісткою Дитячого євробачення та Чорноморських ігор, переможниця Всеукраїнського  конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового, лауреат премії Ужгородського міського голови для обдарованої молоді міста. Зараз отримує стипендію Президента України  у сфері музичного мистецтва.

Відзначена багатьма нагородами за успіхи та творчі здобутки. Бере активну участь у суспільному житті «ПАДІЮНу». Приймала участь в конкурсах за межами України, таких як: Болгарія, Монакко, Литва, Грузія, Іспанія, Італія, Росія, Чехія, Румунія, Польша, Білорусь, Велика Британія, Франція. В репертуарі Аліни є народні пісні, твори відомих композиторів, а також пісні зарубіжних виконавців. Співає в різних жанрах, і вдосконалюється в пошуках власного іміджу.

Також відвідає благодійний вечір «ПАНІ» відома завдяки своїй наполегливій праці та таланту Каріна Корнута зі своїм гуртом «Відлік часу». Каріна  у 2018 році потрапила до “Топ 20 найвидатніших дітей України”. У 2021 році взяла участь у відборі Дитячого Євробачення та дійшла до фіналу. Зараз вихованка «ПАДІЮНа» активно займається своєю творчою кар’єрою, її часто запрошують стати учасницею та гостею різноманітних заходів.

Ще радувати гостей вечора буде танцювальний колектив «Бліц», який виступить зі своєю програмою 7 березня у гостинному дворі «Чарда».

Гості благодійного вечора 7 березня матимуть змогу також ознайомитися з автентичною культурою Закарпаття, адже ПАДІЮН представить дефіле Закарпатських вишиванок.

Ужгород24 нагадує:

В Ужгороді відбудеться благодійний захід для жінок

Більше інформації, оперативні новини та коментарі в нашому телеграм каналі. Підписуйся та будь в курсі подій.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*