За минулу добу затримано 34 особи за спробу незаконного перетину кордону

Фото: Держприкордонслужба

За добу 5 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 76 тисяч осіб та майже 17 тисяч транспортних засобів. За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 34 особи.

Про це йдеться в повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Прикордонники звітують, що з території України минулої доби вибули 35 тисяч осіб. 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови. В той же час, до України за минулу добу прослідували понад 41 тисяча осіб, більше 38 тисяч з них – громадяни України. Крім того, оформлено 94 вантажівки з гуманітарною допомогою.

Що стосується порушень, то за спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 34 особи – 21 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 13 осіб затримані поза пунктами пропуску. Крім того, ще 11 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

За словами прикордонників, серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3-x псевдостудентів та 8 осіб «непридатних до військової служби».

Нагадаємо, раніше Підроблені відмітки та ID картки виявили на кордоні з Угорщиною (фото).

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*