За виправдовування збройної агресії росії судитимуть двох закарпатців

Фото: Закарпатська обласна прокуратура

Відділ нагляду за додержанням законів органами СБУ та ДПСУ Закарпатської обласної прокуратури скерував до суду обвинувальні акти щодо двох чоловіків – мешканців Ужгорода та Міжгір’я – за фактами виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 436-2 КК України) та поширення матеріалів із такими закликами (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура

Як повідомляє обласна прокуратура, правоохоронці встановили, що мешканці Ужгорода та Міжгір’я являлись прихильниками «русского мира». Вони публічно і з гордістю підтримували владу і дії ворога.

Зокрема, житель Міжгір’я відкрито заявляв про свої наміри перейти на бік ворога у разі його мобілізації до лав ЗСУ та здійснювати розстріли українських військових.

Інший фігурант здійснював протиправну діяльність за допомогою однієї із соціальних мереж, доступ до якої в Україні заборонений. Там він розповсюджував матеріали, де йшлося, що нібито українська армія обстрілює мирне населення в Ізюмі, а окупація рф частини території України висвітлювалася як «звільнення від націоналістів». Поширював і висловлювання, спрямовані на глорифікацію осіб, які беруть участь у збройній агресії проти нашої держави, зокрема на боці окупаційної влади

повідомляє Закарпатска обласна прокуратура

Обвинувальні акти скеровано до Міжгірського районного та Ужгородського міськрайонного судів для подальшого розгляду.

Більше по темі: Покарання за виправдовування збройної агресії Росії проти України

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*