Зростає загроза наступу з боку білорусько-українського кордону – Генштаб

Фото: Генштаб

Зростає загроста наступу військами РФ з боку північного фронту. Напрямок наступу може бути змінений на захід білорусько-українського кордону для перерізання основних логістичних артерій постачання озброєння та військової техніки Україні від країн-партнерів.

Про це розповів під час брифінгу в Military Media Center заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України бригадний генерал Олексій Громов.

Мова йде про те, що на території білорусі тривають заходи з розгортання авіаційних та інших підрозділів збройних сил російської федерації. Тобто на їхніх аеродромах та інших об’єктах військової інфраструктури, які передані під повний контроль російської армії.

Олексій Громов також повідомив про заходи, які проводяться на території Білорусі, з підготовки до прихованої мобілізації. Водночас ця країна продовжує надавати свою територію для запуску балістичних ракет та дронів.

Білорусь розмістила на своїх аеродромах російські літаки МіГ-31, що можуть бути озброєнні крилатими ракетами типу «Калібр».

Наразі Силами оборони України проводяться заходи щодо забезпечення надійного прикриття державного кордону України та міста Київ з північного напрямку. У разі прийняття противником рішення щодо відкриття так званого другого фронту, а саме ведення наступальних дій з республіки білорусь, ми будемо готові до адекватної відповіді.

О.Громов

Генеральний штаб Збройних Сил України постійно відстежує ситуацію на північному кордоні.

Ужгород24 інформує про: Мінреінтеграція ініціювала створення Координаційного штабу

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*