4 рази за вихідні закарпатські рятувальники виїжджали для допомоги грибникам (фото)

Фото: ДСНС у Закарпатській області

На вихідних рятувальники не нудьгували – грибники про це подбали. Чотири рази за два дні бійці ДСНС виїжджали для допомоги людям, що губилися чи травмувалися під час збирання грибів.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

Так, перший дзвінок про необхідність допомоги надійшов до Служби порятунку 17 вересня о 09:10. З’ясувалося, що в лісовому масиві ур. Бистрий поблизу Сваляви під час збирання грибів стало зле місцевому мешканцю. Бійці ДСНС виїхали на місце й транспортували постраждалого до станції екстреної медичної допомоги.

Того ж дня о 16:50 за номером 101 зателефонувало подружжя, яке заблукало, збираючи гриби неподалік с. Пузняківці Мукачівського району. Четверо рятувальників вирушили на їхні пошуки, однак через деякий час громадяни вийшли на зв’язок і повідомили, що вони самостійно дісталися до свого автомобіля. І незабаром, о 19:00, надійшло чергове повідомлення про заблукалого грибника – цього разу поблизу с. Лопухів на Тячівщині. Його знайшли вже вночі в будиночку лісників біля урочища Гладин та передали родичам.

Останній випадок трапився уже в неділю, 18 вересня. О 15:18 стало відомо, що під час сімейного походу по гриби в с. Велятино Хустського району послизнулася і травмувала ногу місцева мешканка. Рятувальники вирушили в лісовий масив, знерухомили ногу постраждалій і транспортували близько 1 км до карети екстреної медичної допомоги, після чого здоров’ям жінки зайнялися медики.

Раніше 20 працівників ДСНС відправилися на Харківщину для проведення піротехнічних робіт.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*