Місія МВФ починає працювати над новою програмою для України (відео)

Фото: LB

Місія МВФ починає працювати над новою програмою для України. В Фонді розповіли, чого очікують від українського уряду та економіки в 2023 році.

Про це повідомляє Голос Америки в Україні

Директор Європейського департаменту МВФ Альфредом Кеммером вважає, що наступний 2023 рік стане роком економічного росту в Україні.

Ми бачимо чітку зміну території економічної діяльності. Наприклад у березні 45% ВВП України уражені війною, зараз значно менше, десь 10-15 %. Одже більше частини економіки може ще повернутись і відновлювати роботу. Це надзвичайно важливий рушій

Альфредом Кеммером

Відомо, що найбільшим зовнішнім донором для українського бюджету цього року стало США, виділивши Україні  13 млн доларів для підтримки нашої держави.

Для того, щоб стимулювати економіку України уряд сподіваються, що українці, які виїхали за межи країни повернуться додому. В той же час і економіка Європи певним чином сподівається на українців.

Європа надзвичайно добре віднеслась до українських біженців і бюджетні витрати були великими, в деяких країнах перевищувала відсоток ВВП. Однак Європа справді намагається інтегрувати біженців до ринку праці. Гадаю це корисно і для Європи. Додаткові працівники збільшуть  виробництво цих економік

 Альфредом Кеммером

Однак, економіка України дуже залежить від воєнної ситуації в країні.

Раніше Ужгород24 повідомляв, що:

1,3 млрд доларів США отримала Україна від Міжнародного валютного фонду

Міністр фінансів України вперше очолить Раду керуючих Світового банку та МВФ

Вплив війни в Україні на світову економіку – прогноз МВФ

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*