У Польщі відмовились від стягнення податків з українських біженців

Уряд Польщі заявив про відмову від збору податків з українських біженців, які виїхали з країни після 24 лютого, але продовжують працювати дистанційно на українських роботодавців. Раніше передбачалося, що такі громадяни мають подати податкову декларацію в Польщі та сплатити податок до 20 вересня.

Історії українських біженців, дистанційну роботу та підхід польського уряду описаний на сайті https://www.money.pl/ в статті “Щедрий жест. Польща відмовляється від стягнення податків з біженців, які працюють віддалено“.

Так, за наведеною інформацією, спеціальний режим є добровільним і доступний лише в період з 24 лютого 2022 року по 31 грудня 2022 року. Доступний він буде лише для тих українців,  які є біженцями від війни.

Тобто до кінця цього податкового року особи, які є біженцями від війни – і тільки ті – якщо подадуть декларацію про те, що працюють віддалено на українську юридичну особу, не зареєстровану в Польщі, і сплачують податок на прибуток у своїй країні – не платитимуть цей податок вже в Польщі. Таким чином Польща відмовляється від стягнення цих податків на користь української сторони.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*