Українські війська змінюють динаміку війни

Фото: Polskie Radio

Міністр оборони США Ллойд Остін, відкриваючи засідання у форматі “Рамштайн” заявив, що українські війська за підтримки наданого Заходом озброєння змінили динаміку війни.

Про це повідомляє кореспондент “Європейської правди“.

За словами Міністра оборони, Путін намагається мобілізувати більше сил і заявити, що окуповані Українські території, які пройшли незаконні референдуми належать росії.  Ллойд Остін також вважає, що завдяки наданому партнерами озброєнню  ЗСУ знову і знову демонструють свою силу на перемогу.

Коли ми зустрічалися у вересні, ми всі спостерігали, як Україна досягла надзвичайних здобутків на полі бою. Незважаючи на нові напади Путіна, українські сили змінили динаміку цієї війни. Вони звільнили сотні містечок від російської окупації та повернули тисячі кілометрів квадратних своєї землі. Ці перемоги належать українським солдатам. Проте безпекова допомога контактної групи, тренування та зусилля з підтримки були життєво важливими. Ми здійснили величезний прогрес, працюючи разом, і оскільки війна змінилась – змінилась і місія цієї контактної групи

Ллойд Остін

Він також вважає, що постійні удари росії по українським територіям  лише посилюють рішучість союзників у допомозі України.

Ужгород24 нагадує, що разом із засідання групи у форматі “Рамштайн”, в Брюсселі також пройде зустріч міністрів оборони країн НАТО.  І основним питанняб для обговорення стане системи ППО для України

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*