Єврорада: Паспорти, видані РФ на окупованих територіях не визнаються

Фото: Фокус

Сьогодні, 12 жовтня, посли ЄС погодили мандат на переговори з Європарламентом щодо рішення про неприйняття російських проїзних документів, виданих в Україні та Грузії.

Про це повідомляє Рада Європейського Союзу

Як повідомляє Рада ЄС, таке рішення є відповіддю на неспровоковану та необґрунтовану військову агресію росії проти України, та практику видачі росією закордонних паспортів громадянам окупованих територій.

Ще однією з причин такого рішення послів ЄС, являється те, що росія в 2008 році вирішила визнати незалежність грузинських територій Абхазії та Південної Осетії

Так, прийнято рішення  вважати недійсними, проїзні документи видані росією в окупованих територіях України та сепаратистських територіях Грузії, для отримання візи або перетину кордонів Шенгенської зони.

Міністр внутрішніх справ Чехії зазначив, що росія своєю незаконною анексією українських регіонів  знову «продемонструвала свою відверту зневагу» до міжнародного порядку.

Ми ніколи не визнаємо порушення фундаментальних прав України та Грузії на незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. ЄС єдино та рішуче стоїть на боці обох країн та їхніх народів

Віт Ракушан

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*